Kasko Sigortası

Kasko Sigortası; çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında; size,aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor;

  • Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar.
  • Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar. (bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz.)
  • Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar.
  • Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.

 

Eskime Payı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için Kıymet Tenzili yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.Hasar Ek Belge Primi’ni ödemenize gerek yok. Hasar sonrası eksilen sigorta bedelinizi otomatik olarak eski bedelinize yükseltiyoruz. (Radyo, teyp ve kolon hasarları hariç).

Dilerseniz araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeniyle anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer’in yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de poliçede belirtilen limitle teminat kapsamına dahildir.

Dilerseniz sıfır model ‘0' km. aracınızı “Yeni Değer Teminatı” ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldiğinde, eğer poliçenizde yeni değer teminatı varsa ,otomobilinizin piyasadaki ‘0’ km fiyatını tespit ediyor ve size bu değerde ödeme yapıyor.

Enflasyondan etkilenmiyor. Maksimum Kasko Sigortası’nda, bir yıllık sigorta süresi içinde meydana gelebilecek değer artışları enflasyon korumalı.

Hızlı Teklif Al

http://www.gunisigisigorta.com.tr/kasko-sigortasi/

SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN TÜM İSTEK VE SORULARINIZI BİZE WHATSAPP’TAN İLETEBİLİRSİNİZ.

Size daha iyi hizmet verebilmek için
tüm istek ve sorularınızı
bize WhatsApp'tan iletebilirsiniz.

Acil Yol Yardım 0532 467 55 55
7/24 Çekici Hattı 0530 496 50 50
Honda Satış 0532 483 82 82
2.El Satış 0530 968 59 59
2.El Satış 0530 285 70 70
Günışığı Sigorta 0533 721 88 88

          Altunizade                                          www.ayisigi.com.tr